Vo štvrtok 2. apríla sa nás v CVČ zišlo 60 šachistov, v dvoch turnajoch pre mladších a starších, každá a každý odohrali 7 šachových partií. Popritom stihli ochutnať dobroty z občerstvenia, zahrať bang aj človeče, alebo len tak podiskutovať s kamarátmi a kamarátkami.
Paráda, vidieť toľko šachových nadšencov
.

