Na každej škole sa nájdu šachisti aj šachistky … stačí sa len spýtať a zrazu ich bude dosť na turnaj.
V piatok sme mali turnaj na Montessori School Žilina a parádne partie to boli, napriek mladému veku účastníkov.
Dnes v utorok prišli k nám do CVČ o niečo starší šachisti a šachistky z Gymnázia sv. Františka z Assisi a rovnako si turnaj užili.
Ak máte záujem, napíšte nám, radi pre vás turnaj zorganizujeme.

